Podejmij wyzwanie: koniec z podjadaniem! Kluczowym zadaniem będzie Twoja walka z podjadaniem, a konieczność wyznania swoich grzeszków przed gronem innych ma być uczestników głównym motywatorem do zmiany.


Na Fan Page Siła Wilczego Apetytu w ostatni poniedziałek zaczęło się wyzwanie. Pomyślałam, że może nie wszyscy obserwują Fun Page, więc dobrze jest zamieścić taką informację na blogu.

Po okresie świątecznym miałam duży problem z podjadaniem. Z rozmów z różnymi osobami wiedziałam, że nie tylko ja mam taki problem. Wierzę w siłę grupy i stąd pomysł na wspólne wyzwanie. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku: Wyzwanie i Fan Page.

Dodatkowo postaram się pomóc Ci przeanalizować problem i podsunąć różne rozwiązania. Codziennie pojawiać się będą posty związane z tematem. Podzielę się też swoimi spostrzeżeniami gdyż sama po świątecznej rozpuście walczę z tym złym zwyczajem.

Uwaga! Na blogu i fanpage tego unikam, ale w wyzwaniu będą pojawiać się motywacyjne teksty. Wyzwanie trwa już tydzień, ale nie jest za późno aby do niego dołączyć!

Po zakończeniu wydarzenia na Facebooku na blogu pojawi się post podsumowujący całe wyzwanie z najważniejszymi informacjami na temat tego jak walczyć z podjadaniem.

 

ZAPRASZAM!!