Wilczy jadłospis odc 4

Home / Jadłospisy / Wilczy jadłospis odc 4
Jadłospis odc 4
Spread the love

Zgodnie z założeniami dzisiaj pojawia się jadłospis dwutygodniowy.  Jadłospis odc 4 można łatwo dopasować do swoich potrzeb żonglując ilościami składników dań. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś skorzysta i zainspiruje się.

 

Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie ciężkie. Końcówka konkursowego treningu oraz ciężki okres w pracy skumulowały się powodując sporo stresu. Przekłada się to u mnie na brak apetytu, ale swoje trzeba zjeść. Mam nadzieję, że jak zacznę redukcję to apetyt się nagle nie obudzi.

Mniejszy apetyt przekłada się na prostotę w kuchni stąd często pojawia się indyk z warzywami. Jest do danie, które można przygotować na szybko, a daje możliwości urozmaicenia przez zmianę warzyw oraz używanych przypraw.

Z ciekawostek dt. jadłospisu w tygodniu piątym, jeden z dni spędziłam na wyjeździe służbowym. Jak widać można się na taki wyjazd odpowiednio przygotować. Świetnie sprawdzają się muffinki. Nie trzeba ich pakować do pojemniczka więc zajmują mniej miejsca i nie ma ryzyka, że zrobią nam bałagan w torebce. Nie raz wylewał mi się jakiś sos, powodując spustoszenie w torebce więc unikam teraz takich dań  :mrgreen:

Przede mną ostatni tydzień bilansu zerowego, a potem po krótkim odpoczynku będę modlić się do Matki Boskiej Redukcyjnej aby mi sprzyjała podczas kolejnego cyklu.  😆

To tyle w wersji wstępu. Jadłospis dostępny jest również w wersji pliku do pobrania, który można wydrukować lub edytować i tworzyć swoje wersje.

Moje obecne założenia:

  • dieta bezglutenowa ze względu na IBS (zespół jelita wrażliwego)
  • unikam produktów, które źle na mnie działają, ale nie eliminuję ich całkowicie
  • bilans zerowy- do końca kwietnia
  • w dni treningowe więcej węglowodanów niż w dni nietreningowe
  • od 22.03 zredukowałam ilość tłuszczu, a zwiększyłam ilość węglowodanów

jadłospis 5

jadłospis 6

Tutaj możesz pobrać wersję edytowalną: Wilczy jadłospis 4

Więcej na stronie

Comments(0)

    Leave a Comment